Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Фабрика Трампа і тролів Пригожина.

Фабрика Трампа і тролів Пригожина пишуть такі коментарі – Байден Сандерс, демпартія лишається, це соціалізм і т.д.Гаразд.

Сандерс ніколи не був своїм у Демократичній партії, тримав все життя подалі від партійного заснування тощо. І знову Сандерс програє з демократичними первинами, а Байден стає єдиним кандидатом в президенти від партії.

Але ж.Сандерс має свій лівий електорат (переважно молодь), і це близько 20 % від усього електорату демократів. А виклик Байдена – не повторити помилку 2016, коли ці 20 % не прийшли проголосувати за Клінтон і просто залишились вдома.

Задача Байдена полягає в тому, щоб кожен голосував (кожен), щоб забезпечити максимальний вигляд. На карті – Америка, весь світ на мапі.

Ось чому Байден як мега досвідчений політик розуміє (і ось що йому каже політична технологія), що він повинен щось підписати з Сандерсом і показати це базі Сандерс – Дивіться, вас почують і ваш голос почують. От і все.

Але це не вплине на дії Байдена в російському напрямку, коли він стане президентом і це все, що потрібно знати в Україні.Сам Байден на самому правому спектрі Демократичної партії (помірний консервативний), його політичні погляди дуже схожі і близькі до політичних поглядів від ‘ їзду Маккейна, який був на самому лівому фланзі республіканців (помірний консервативний, теж МакКейн, наприклад, голосував з демократами за Обамакаре) а Байден і Маккейн могли потиснути один одному руку через партійний кордон, оскільки вони обидва були на кордоні, але по різні сторони.

Ось чому Байден та Маккейн були друзями, але не тільки чому. Обидва цінують мораль, ідеали та цінності Америки, союзників тощо.І тільки тому, що частка Сандерса в політиці Байдена мізерна, багато топ-республіканців голосуватимуть за Байдена цього року.

Саме тому, що Байден висловлює інтереси Америки цього разу. Я вже згадував декілька республіканських проектів для Байдена (Проект Лінкольна, ′′ 43 випускників для Байдена ′′ від Буша, РВАТ). А ось і свіжий приклад.

Один з найкращих американських політичних спостерігачів і публіцист, мега консервативний, яструб республіканець, один з авторів поняття ′′ американська ідея “, переможець Пулітцерівської премії Джордж Вілл оголосив, що голосуватиме за Байдена в листопаді.

І це маркер, тому що Джордж ніколи не голосував би за Байдена, якби було багато Сандерс.Поки що поки що на сьогодні.Щиро всім дякую за коментарі та підтримку.

Олег Пономарь