Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Обращение Джозефа.

Джозеф, как всегда! Сколько пассионарности, искреннего участия в судьбе Украины! Спасибо.

P.S. вместо “ВИТРИНА” он употребил: “Украина как Пример”, что есть одно и тоже по сути. Смотреть всем. даже тем, кто не знает английского. особенно концовку, сами потом поймете зачем.


Звернення Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена на Міжнародній конференції на підтримку України:

Президенте Порошенко, Прем’єр-міністре Яценюк, Голово Верховної Ради Гройсман!

Радий звернутися до Ваc, мої давні друзі, та до народу України. Я хотів би бути тут особисто, як був у квітні та червні, так само як і минулого листопада.

Важко навіть уявити, що відбулося за останні 15 місяців, як багато Ви досягнули. Ви скинули корумпованого лідера і вибороли шанс для демократії. Ви гідно зустріли виклик російської агресії і досі гідно протистоїте їй. Ви ухвалили антикорупційні закони, Ви мали найбільш вільні й чесні вибори за українську історію, із найбільшою кількістю спостережних місій.

Хочу, аби Ви знали: американський народ підтримує Вас. Ваша моральна та фізична мужність надихає його. Ми пишаємося тим, що є Вашим партнером, пишаємося, що є Вашим другом.

Ми підтримували Вас із перших днів протесту, ми підтримували Вас, коли Ви всеціло обрали шлях демократії, реформ та європейської інтеграції. І нікому, нікому не дозволено заперечувати шлях, який Україна обрала для себе: ні Кремлю, ні олігархам – нікому.

Ми солідарні з Вами сьогодні, коли ви шукаєте шлях, як зламати старі правила та стару систему, аби забезпечити більш справедливе та сповнене надій майбутнє для Вашого народу. І, звичайно, ми підтримуємо мужній народ України та вояків, які захищають свою землю від російської агресії.

Сьогодні Росія окуповує українську землю, посилаючи на Донбас російські війська, найнятих Росією бандитів, російські танки, російські ракети.

Ця нахабна спроба силою «перемалювати» кордони Європи загрожує Україні, і спільне прагнення Європи – цілісність, свобода та мир. Тому санкції, які були введені спільно, мають тривати, доки Росія повністю, всеціло не виконає свої зобов’язання за Мінськими домовленостями, у тому числі – і повернення українського державного кордону під контроль України.

Саме тому ми будемо продовжувати забезпечувати Україну системами безпеки, щоб Україна могла обороняти свою територію, свої кордони і захищати себе від російської агресії.

Російська агресія також спричинила величезну гуманітарну трагедію, через неї 2 мільйони українців були змушені покинути свої домівки. 1,2 мільйона внутрішньо переміщених осіб по всій країні…

“Да хранит Господь смелых людей Украины и хранит Господь США. И пусть Господь защитит все наши войска”

Vice President Joe Biden “May God bless the brave people of Ukraine, and may God bless the United States of America, and may God protect all of our troops”

“Да хранит Господь храбрых людей Украины и хранит Господь США. И пусть Господь защитит все наши войска”.


Теперь детальнее:

Официальный перевод “Our Troops”- наши войска. Но есть еще сленг. “Troops” is a slang word for mates. Many gang, or “young team” member will refer to their fellow cronies as “the troops”. A group of people, your clique, your crew. Наша бригада, наши хлопцы, наша банда)

 

ЕЩЕ НОВОСТИ ДНЯ.

1. Германия, вслед за Японией, объявила свой взнос в проект= 1,7 млрд. евро.

2. Байден послал метку нашим олигархам:

“Ни Путин, ни олигархи не смогут помешать проекту

3. Петро использовал мое выражение ” деолигархизация “. А также демонополизация и борьба с коррупцией важнейшее на сегодня.

4. Донорская конференция по Украине в Германии июнь, в США июль, и большая общая донорская Киев, осень.

Олег Пономарь