Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Тема вагнергейта, которая объективно уже умирала, превратилась в топовую.

Ребята, это катастрофа.

НА ЭФИР К САВИКУ ШУСТЕРУ НЕ ПРИШЕЛ НИ ОДИН ПРЕДСТАВИТЕЛЬ “СЛУГИ НАРОДА”.

Да, все, как мы и писали – партия “Слуга Народа” мертва!

Это полный провал, и как теперь Офис президента будет выправлять медиа-эффект от пятничного шоу Шустера, мы себе не представляем.

В прямом эфире, на всю страну имидж власти с наслаждением смешивали с грязью, а власть на эфире отсутствовала! На пустом месте тему вагнергейта, которая объективно уже умирала, превратили в топовую.

Как это получилось?

Повторим то, что мы уже писали много раз. Есть мнение что советник главы Офиса президента, гений политтехнологий Миша Подоляк давно и старательно работает на Порошенко.


Бурбу викликали на допит в СБУ саме у той час, коли він повинен був прийти до Шустера. Але останній записав його інтерв`ю за годину до допиту. Його основні моменти:

  • Вказівку на перенесення операції дав Єрмак. Сказав, що діє від імені Зеленського.
  • З урахуванням того, що спецоперація по “вагнеровцям” знаходилась на фінальній стадії, її перенесення було рівнозначне провалу. І керівництво держави це усвідомлювало. Тобто винні у провалі – Зеленський та Єрмак.
  • Указ про звільнення голови розвідки був виданий Зеленським за півгодини до зустрічі, на якій повинні були обговорити подальшу долю операції.
  • Звільнені були практично всі розвідники, які мали відношення до спецоперації. Більш того, їх позбавили охорони, і вони знаходяться під прицілом російських спецслужб.
  • Є «крот» у владі, який «зливає» дані ворогам України та саботує розвідувальні процеси.

Розвідка України деградує одночасно з її керівництвом. Невже покидьки при владі і на такі речі знайдуть відмазки? Сцикуни, колаборанти та руйнівники України.